צוות מחלקת הדמייה במרכז הדימות הוטרינרי בבית ברל

צוות המחלקה

במחלקת ההדמיה בראשות דוקטור אשר זפרני, אשר נמצאת במרכז המומחים בית ברל, אנו מתגאים באווירה משפחתית וחמה, בטיפול יעיל, מסור, אכפתי ואדיב.


צוות המחלקה נבחר בקפידה רבה ועבר תהליך למידה ארוך ומושקע על מנת שיהיה בעל היכולות הטובות ביותר לטפל ולדאוג לחיות המחמד ובעליהם אשר מגיעים אלינו.


צוות המחלקה מצטיין באהבת החי, בלימוד וחדשנות בתחומים הקשורים להדמיה וטרינרית. אנו לא מתפשרים על בינוניות ועובדים ביחד בשיתוף פעולה מלא למען הטיפול הטוב ביותר לכל אחד ממטופלינו.

 

ראש מחלקת הדמיה

דוקטור אשר זפרני.png

ד"ר אשר זפרני

ד"ר אשר זפרני הינו ראש מחלקת ההדמיה בבית החולים הוטרינרי 'חוות דעת'.

ד"ר זפרני סיים את לימודי הווטרינריה בהצטיינות באוניברסיטה לווטרינריה בעיר ברנו בצ'כיה בשנת 2010. במהלך הלימודים שימש ד"ר זפרני כמתרגל בכיר במחלקת האנטומיה לסטודנטים בשנה ראשונה ושניה. את שנת הסטאז' עשה באנגליה וארה"ב כחלק מפרויקט חילופי סטודנטים. 

 

לאחר סיום הלימודים חזר ד"ר זפרני לישראל ובשנת 2012 המשיך לשנת אינטרנשיפ במחלקת החירום וטיפול נמרץ בבית החולים ע"ש קורט בבית דגן.  בתום שנת האינטרנשיפ עבד כרופא בכיר במרכז וטרינרי בתל אביב.

בשנת 2015 החל ד"ר זפרני לעבוד במרכז החירום חוות דעת ומשם המשיך להתמחות בהדמיה במרכז המומחים חוות דעת.

בתחילת שנת 2020 סיים ד"ר זפרני את ההתמחות בהצלחה והחל משנת 2021 ד"ר אשר זפרני הינו מומחה בהדמיה וטרינרית מטעם הוועדה הישראלית למומחיות עליונה.

 

תחומי העניין של ד"ר זפרני הם אנטומיה, אורתופדיה ורדיולוגיה פולשנית. 

דוקטור אשר זפרני במהלך סריקת MRI.jpg

רופאה בכירה

דוקטור ענת פרלמן אברהמי.png

ד"ר ענת פרלמן אברהמי

ד"ר ענת פרלמן-אברהמי הינה רופאה בכירה במחלקת ההדמיה. ד"ר פרלמן- אברהמי נשואה לאדם ואמא של גיא, אסף ומאיה. כולנו יחד מגדלים את הכלבות שולה וזואי והחתולה מיצי. 

מאז שאני זוכרת את עצמי גדלתי עם כלבים וחתולים, ואת החלום להיות וטרינרית גיליתי בפעם הראשונה כשהגעתי עם אבא לביקור אצל הוטרינרית עם גור כלבים שאימצנו מהרחוב.


בשנת 2011 הגשמתי את החלום כשסיימתי לימודי וטרינריה בבית הספר על שם קורט של האוניברסיטה העברית. במהלך לימודיי אף עבדתי כטכנאית בבית החולים במחלקת החירום וטיפול נמרץ.
עם סיום הלימודים המשכתי לשנת סטאז' במחלקת חירום וטיפול נמרץ בבית החולים, ולאחר מכן עבדתי כרופאת חירום ובחמש השנים האחרונות עבדתי במרפאה באזור השרון. 

למחלקת הדמיה במרכז המומחים בחוות דעת הצטרפתי בהתרגשות רבה בנובמבר 2019.

תחומי העניין שלי הם רפואת עיניים, ציטולוגיה, פיזיולוגיה ואולטרא-סאונד. 

דוקטור ענת פרלמן אברהמי.jpg

מנהלת בכירה

רותם סער.png

רתם סער

רתם סער משמשת כטכנאית ומנהלת בכירה.

 

אני מתגוררת במושב שדי חמד עם בן זוגי עידן. ביחד יש לנו שלושה ילדים. ילדתי עלמא וילדיו זאב ודיה. כולנו יחד מגדלים, מטפלים ואוהבים את סושי החתולה שלנו וירק האוגר שלנו.


את דרכי בעולם הטכנאות הוטרינרית התחלתי לפני כשמונה שנים, כאשר עבדתי כסייעת במרפאות שונות. למרכז מומחים 'חוות דעת' ומחלקת הדימות הגעתי לפני כחמש שנים וכאן למעשה קיבלתי את רוב הידע והנסיון בתחום. גם היום אני ממשיכה ללמוד, להבין ולהתמקצע כאסיסטנטית בכלל וכטכנאית הדמיה בפרט.


מבחינתי מרכז המומחים חוות דעת בכלל והמחלקה שלנו בפרט מהווים עבורי בית שני. אני רואה בעבודתי כמקצוע לחיים ומשקיעה מאמצים לעשות אותה על הצד הטוב ביותר- הן מבחינה טכנית ומקצועית והן מבחינת ההקשבה, הדאגה והטיפול הטוב ביותר לבעלי החיים שמגיעים אלינו.

רותם הטכנאית הבכירה מבצעת סריקת CT לארנב

טכנאי ראשי וא. תחום תלת מימד

חן פלדמן.png

חן פלדמן

חן פלדמן משמש כטכנאי ראשי במחלקת ההדמיה.


אני מתגורר בהוד השרון עם נינה - הרועה האוסטרלית האהובה שלי, אותה אימצתי לפני מספר שנים. מאז שאני זוכר את עצמי, בעלי חיים וכלבים בפרט הם כל חיי.

את הדרך שלי התחלתי כטכנאי וטרינרי במרכז חירום ובשנת 2017 התחלתי את הכשרתי כטכנאי במחלקת ההדמיה. חלק גדול מהידע שלי רכשתי בחוות דעת ממיטב המומחים. במהלך הדרך לקחתי חלק בקורסי אילוף ובשבילי, השילוב בין העבודה המעניינת עם כלי הדימות המתקדמים ביותר בתחום והיכולת לעזור לבעלי החיים שמגיעים אלינו היא הסיבה להגיע לעבודה.


כיום אני אחראי ומוביל את תחום התלת מימד במחלקה בעזרתו ניתן לשחזר מסריקות הסיטי השונות וליצור מודלים להדפסה ומודלים לפני ניתוחים מתקדמים. 

חן הטכנאי מבצע צילום רנטגן.jpg

טכנאית הדמיה וא. מדיה ותקשורת

שני רז.png

שני רז

שני רז משמשת כטכנאית הדמיה ואחראית מדיה ותקשורת במחלקה.


אני מתגוררת בהרצליה עם זוגתי הדר, הכלבים שושו וצ'אבי ושלושת החתולים שלנו- חורחה, לוסי ותותואיקי.

 

לאחר שנים של עבודה במכירות וניהול, עשיתי חישוב מסלול מחדש בחיי ופניתי לתחום שמשך אותי אליו מאז שהייתי ילדה. עשיתי לימודי תעודה כאחות וטרינרית בבית החולים הוטרינרי בבית דגן מטעם מכון מגיד, על מנת לרכוש ידע וביטחון להתפתח בתחום הרפואה הווטרינרית. את הבית החדש שלי מצאתי במחלקת ההדמיה, שם קיבלו אותי בידיים פתוחות וחמות ונתנו לי ידע וכלים מעמיקים בשביל לטפל בהולכים על ארבע בצורה הטובה ביותר.


תחומי עניין עיקריים שלי הם טיפול והדמיות גורים והדמיות מתקדמות (MRI).

דר אשר הטכנאים חן ושני ממקמים כלב לסריקת
 
 
 
 
 
צוות מחלקת הדמייה במרכז הדימות הוטרינרי בבית ברל

ד"ר מיה בכר מורדוך

ד"ר אשר איש מקסים! בכל פעם שאני שולחת אליו את לקוחותיי אני מרגישה שהם בידיים טובות. רמת השירות שלו והמקצועיות גבוהים במיוחד, תמיד עם המון סבלנות להסביר לי את הפענוח ואת הדו"ח.